Penzión Oliva

Penzión Oliva sa nachádza v príjemnej a tichej lokalite na Partizánskej ulici v Šuranoch. Ubytovanie ponúka v 6 nadštandardných izbách, ktorých celková kapacita je 14 lôžok. TV a WiFi pripojenie k internetu je na izbách samozrejmosťou. Každá izba má svoju kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Priamo v penzióne sa nachádza aj wellness, kde okrem relaxačnej miestnosti nájdete aj perličkovú vírivku.

Stravovanie

Penzión ponúka plnú penziu, o vašu stravu sa postará náš šéfkuchár. Raňajky si vychutnáte formou bufetových stolov, na výber máte z niekoľkých možností z nášho raňajkového menu. V priebehu dňa sa môžete občerstviť v bare alebo môžete pohodlne relaxovať na terase s vybranými nápojmi z nášho nápojového lístka.

Milovníkov vína poteší posedenie v štýlovej vínnej pivnici s možnosťou profesionálnej ochutnávky vín.

Ďalšie výhody

Medzi benefity penziónu patrí tenisový kurt, v ktorom sa výborne odreagujete od všetkých starostí. Taktiež ponúkame možnosť navštíviť miestnu koniareň, kde môžete uskutočniť jazdu na koni a možno splniť sen nielen sebe, ale aj svojim deťom. Detské ihrisko s preliezačkami je vašim ratolestiam k dispozícii a počas slnečných horúcich dní vás osvieži vonkajší bazén. Pokojne sa môžete zvaliť na trávu a užívať si voľno. Vaša spokojnosť je naším cieľom.

Náš penzión tvorí príjemné prostredie pre organizovanie rodinných osláv, promócií, firemných posedení, školení, odborných seminárov a podobne. Výhodou je parkovanie priamo v areáli, takže vaše auto bude stále na dohľad. Neváhajte sa prísť presvedčiť o našich kvalitách aj osobne.